Állítólag visszaszáll a Sonyhoz minden jog, ha nem hoz az új Pókember 1 milliárd dolláros bevételt Persze a film már most 600 millió dollárnál jár, szóval ez a veszély egyre kevésbé fenyeget. Folytatás