Veresegyházon szisztematikusan, szándékosan és módszeresen irtják a fákat, tüntetnek el mindent, aminek kis köze van a természethez, indokoltan vagy sem, engedéllyel, vagy anélkül – állítja Téglás Zoli énekes és egy harcos helyi környezetvédő civilszervezet. A fát szerintük általában szegényeknek osztja ki a polgármester.
Folytatás