FRISSA hír a Napivilag oldalán marad — az eredeti forrás külön nyitható meg
Ma
NévnapBetöltés…
IdőjárásBudapest…
DevizaEUR…
DevizaUSD…
NNapivilagMinden hír egy helyen
FÜGGETLEN HÍRAGGREGÁTORMagyarország · Budapest
← Vissza a hírfolyamhoz

Életmód · Forrás: 24.hu · Szerző: Ürmös Dániel · 2026. 08. 27. 16:31 · 1 perc olvasás

Rejtett robbanószerkezet végezhetett az orosz légierő egyik alezredesével

Előzetes adatok szerint autóba rejtett robbanószerkezet okozta az orosz légierő és légvédelem egyik alezredesének halálát Szentpéterváron – írta az MTI.

A katona és felesége az autóban ült, amikor az kigyulladt – a nő megsérült, őt később kórházba szállították. 

Az orosz Nyomozó Bizottság (SZK) „rendkívüli eseménynek” nevezve a történteket.

A szentpétervári Puskin kerületben történt autótűzben elindított nyomozás során azonosították az áldozatokat. A halott egy állományhoz tartozó katona, a felesége pedig, aki megsérült, jelenleg orvosi ellátásban részesül

– írják közleményükben.

The post Rejtett robbanószerkezet végezhetett az orosz légierő egyik alezredesével first appeared on 24.hu.

Forrás: 24.hu · Szerző: Ürmös Dániel · Dátum: 2026. 08. 27. 16:31
A teljes tartalom a forrás engedélyezett feedjéből származik.

Eredeti cikk ↗

Még több ettől a forrástól

Lannert Judit: Önök lopták el azt a pénzt, ami most hiányzik a szegény gyerekek zsebébőlReagált a Kreml a CIA-igazgató moszkvai útjáról keringő hírekreSzűcs Gábor (Fidesz): A kormány hazudott az iskolakezdési támogatásról?