Azért annak még ne örüljön senki, hogy majd egy jeggyel utazik a metrón és a HÉV-en is. A tarifarendszerről 2023-ig van megállapodás a főváros és a MÁV között. Akkor mi változik? És miért?
FolytatásAzért annak még ne örüljön senki, hogy majd egy jeggyel utazik a metrón és a HÉV-en is. A tarifarendszerről 2023-ig van megállapodás a főváros és a MÁV között. Akkor mi változik? És miért?
Folytatás