A női foci jövője a férfi foci

A spanyoloknál egyre több klub nevezi a fiúk közé a lánycsapatait. A Barcelona 12 éves lányai 30 meccsből 30-at nyerve, 329 gólt rúgva lettek bajnokok – az összes fiúcsapatot legyőzve. Elég érv, hogy a női focisták hasonló feltételeket és fizetéseket kapjanak, mint a férfiak?

Folytatás

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük


2 − kettő =

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>