A szélsőjobboldali elnök büszkén privatizálja a bolygó oxigéntermelésének ötödét, de a következményeket már nem vállalja fel.
FolytatásA szélsőjobboldali elnök büszkén privatizálja a bolygó oxigéntermelésének ötödét, de a következményeket már nem vállalja fel.
Folytatás