A cég nem először csinálja, hogy nincs kommunikáció, nincs ellátás, mindez súlyos szankciókra ad okot, mondta a miniszter.
FolytatásA cég nem először csinálja, hogy nincs kommunikáció, nincs ellátás, mindez súlyos szankciókra ad okot, mondta a miniszter.
Folytatás