Irán és az USA is folytatta a rakétaháborút, miközben a béketárgyalások elakadni látszanak

Az amerikai erők rakétát lőttek ki egy kereskedőhajóra, amely a blokádot kijátszva próbált eljutni Iránba. Erre válaszul Irán rakétákkal és drónokkal támadta az amerikai ötödik flotta bahreini főhadiszállását és lőtte Kuvaitot is. Emiatt azonban ismét az USA lebombázott egy kommunikációs tornyot.

Folytatás

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük


8 + = tizenegy

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>