Már ötven év eltelt, és még mindig ott tart a NASA, hogy valamikor a jövőben szeretnének embert küldeni megint a Holdra. Vajon mi ezen annyira nehéz?
FolytatásMár ötven év eltelt, és még mindig ott tart a NASA, hogy valamikor a jövőben szeretnének embert küldeni megint a Holdra. Vajon mi ezen annyira nehéz?
Folytatás