A miniszterelnök azt mondta a parlamentben, hogy fontos a környezetvédelem, de ez csak atomenergiával képzelhető el.
FolytatásA miniszterelnök azt mondta a parlamentben, hogy fontos a környezetvédelem, de ez csak atomenergiával képzelhető el.
Folytatás