A MÁV dolgozóit többször is bántalmazták az elmúlt időszakban – pusztán azért, mert elkérték valakinek a jegyét. Elmesélik a sztorikat.
FolytatásA MÁV dolgozóit többször is bántalmazták az elmúlt időszakban – pusztán azért, mert elkérték valakinek a jegyét. Elmesélik a sztorikat.
Folytatás